ZŠ Vinařská – florbaloví mistři okresu

florbal 25. – 29. 11. zorganizovala OR AŠSK ve spolupráci se ZŠ Vinařská okresní finále, kterého se zúčastnilo 17 základních škol. Ty se nejprve utkaly v okrskových kolech, přičemž jejich vítězové postoupili do pátečního Final 4, které se uskutečnilo ve sportovním centru Sluneta. Zde se pak utkaly týmy ze ZŠ Rabasova, ZŠ České Mládeže, ZŠ Elišky Krásnohorské a pořádající ZŠ Vinařská.

Suveréně nejlepší tým prokázali pořádající, když nikomu nedali šanci a zvítězili ve všech třech utkáních celkem jasným rozdílem. Vybojovali si tak účast v krajském kole, které se uskuteční v lednu v Teplicích. Děkujeme tímto vedoucí mužstva trenérce Mgr. Petře Staňkové.

Mgr. Květoslav Kolařík – předseda OR AŠSK ústí nad Labem a ředitel ZŠ Vinařská

Zde najdete všechny fotografie z turnaje.