Zprávy ze Špindlu

úterý 27. února 2018

lvvz6 Dnes jsme měli opět sluníčko a mráz. Děláme, co můžeme, jezdíme na svahu i ve stopě a užíváme na chatě. Dnešní běžkaři byli výborní. Jukněte se na nás.

Zde si můžete prohlédnout fotografie a video.

 

pondělí 26. února 2018

1-lvvz4 Fakt je tady zima, ale slunečno. Líbí se nám, lyžujeme, snowboardíme, užíváme a večer hrajeme karty a pexeso. Pozdrav do školy.

Zde si můžete prohlédnout fotografie a video z dnešního dne.

 

neděle 25. února 2018

Dnes nám opět svítilo, ale mrzlo. Máme se faj, jukněte se jak.

Zde si můžete prohlédnout fotografie a video z dnešního dne.

 

sobota 24. února 2018

lvvz2 Ahoj rodiče.

Dnes nám Krkonoše ukázaly svoji stinnou stránku. Celý den bylo ošklivo, nevlídno, chumelivo, mrazivo. Dopo i odpo jsme ale zvládli běžky, sjezdovky i snowboard bez větších újmů na zdraví. Večer jsme pak měli přednášku o mazání lyží. Jelikož jsou velké mrazy, málo fotíme a točíme, ale něco malého máme. Dobrou noc.

Zde si můžete prohlédnout fotografie a video z dnešního dne.

 

pátek 23. února 2018

lvvz1 Ahoj rodiče.

Dnešek byl velmi náročný a já věřím, že v tuto chvíli již všichni spinkají. Dopo jsme absolvovali náročnou cestu do Špindlu, aby nám bylo odměnou krásné dvouhodinové lyžování na upravené, sluníčkem prosvícené sjezdovce. Všem se líbilo. Po náročném stěhování na naši chatu jsme dostali k večeři vepřo, knedlo, zelo a absolvovali jsme seznámení se s řádem kurzu. Mějte se krásně.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z dnešního dne.

Mgr. Květoslav Kolařík – vedoucí kurzu