Zprávy ze Špindlu

středa 6. března 2019

lvvz6 Dnes jsme se naposledy vydali dopoledne i odpoledne na sjezdový i běžecký výcvik. Běžkaři dobyli dopoledne Medvědín a odpoledne dokonce i Vrbatovu boudu. Sjezdaři si zase naposledy vychutnali místní sjezdovku Labská. Poslední den byl umocněn místy i sluníčkem a modrou oblohou. Teď již všichni paří na závěrečné diskotéce.

Zítra balíme a jedeme domů. Těšíme se, ale bylo to tu fajn.

Na závěr bych chtěl moc poděkovat všem rodičům, kteří přispěli drobnými cenami pro naše lyžaře.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Mgr. Květoslav Kolařík – ř.š. a vedoucí kurzu

 

úterý 5. března 2019

lvvz5

Ranní probuzení bylo stejné jako všechny ostatní 2. a 3. skupina šla na sjezdovku a 1. skupina na běžky. K obědu jsme měli rizoto se sýrem. Po poledňáku jsme vyrazili opět na svah i na běžky. Večerní program si pro nás připravili osmáci. Stezka odvahy v nás probudila nejistotu i strach.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

pondělí 4. března 2019

lvvz4 Dnešní den jsme strávili opět ve třech družstvech. Dopoledne se na nás usmálo na chvíli i sluníčko, a tak jsme si lyžování i běžkování užili. Odpoledne jsme vyhlásili krizový den a část se šla zregenerovat do bazénu ve Špindlu a část odpočívala na chatě. Večer jsme pak strávili soutěžemi. Máme se fajn.  

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

neděle 3. března 2018

lvvz3 Dnešní den jsme strávili opět ve třech družstvech. Dopolední lyžování nám trochu komplikovala mlha. K obídku jsme měli plněné knedlíky se zelím, na kterých jsme si pochutnali. Odpoledne si jedno družstvo vyzkoušelo na běžkách závody v biatlonu. Všichni závodníci podali vynikající výkony. K večeři byla kuřecí čína s rýží. Večerní program zajistili žáci 9. tříd. Pobavili všechny ostatní účastníky kurzu soutěží ve vymýšlení a předvádění reklamních spotů na lyžařské vybavení.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

sobota 2. března 2019

lvvz2 Dnes ráno jsme se najedli a rozdělili jsme se do družstev na sjezdaře a běžkaře. Po dopoledním programu jsme si zašli na karbanátek s bramborem. Odpoledne jsme se zase rozjeli na běžky a sjezdovku. Lyžování dnes nebylo mokré, ale sjezdovka byla trochu umrzlá. K večeři jsme měli guláš s houskovým knedlíkem, absolvovali jsme zeměpisný kvíz zaměřený na místo našeho pobytu a přednášku o vhodné výstroji a výzbroji. Těšíme se na další zážitky a zdravíme Vás všechny.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

9.A + 9.B

 

pátek 1. března 2019

lvvvz1 Sraz byl klasicky před naší školou, kde jsme se rozloučili s rodiči a vyrazili jsme na tříhodinovou cestu autobusem. Když jsme dorazili, vynosili jsme věci do klubovny, kde jsme se převlékli, a šupajdili jsme na svah. Po velmi mokrém lyžování jsme se vrátili na chatu a čekali, až nám přivezou věci z klubovny. K večeři jsme si dali řízek s bramborem a vyslechli si program celého kurzu.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Johanka Buchtelová