Zprávy z Nižbora

čtvrtek 20. června 2019

klouzacka Čtvrtý den kurzu jsme po probuzení a výtečné snídani absolvovali závěrečné exkurze na Křivoklát, Koněprusy a vodáctví na Berounce. Po obídku jsme se dočkali již tradiční nižborské klouzačky, skupinového focení, uzavření kurzu a diskotéky. Teď již všichni spí a určitě se netěší domů.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

středa 19. června 2019

Po ranním probuzení nás čekaly samé příjemné zážitky. Všechny tři skupiny opustily tábor a vydaly se vstříc novým zážitkům.

lode Z jedné skupiny se stali pro dnešek vodáci a odvážně vyrazili na lodičkách ze Zbečna směrem na Nižbor. Druhá skupina vyrazila dobýt hrad Křivoklát. Po výšlapu do strmého kopce je čekal výklad paní průvodkyně a množství informací, které pak využili při vědomostním kvízu. Třetí skupina vyrazila do Koněpruských jeskyní. Tam je nejvíce zaujaly krásné krápníky. Také tyto děti využily získané informace při absolvování vědomostního testu. Večer jsme si všichni dohromady zasportovali a zazpívali s Mírou a teď už spinkáme a zdají se nám krásné sny…

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

úterý 18. června 2019

krivoklat Po ranním probuzení nás čekaly samé příjemné zážitky. Všechny tři skupiny opustily tábor a vydaly se vstříc novým zážitkům.

Z jedné skupiny se stali pro dnešek vodáci a odvážně vyrazili na lodičkách ze Zbečna směrem na Nižbor. Někteří vodáci zapomněli na pravidelné používání opalovacího krému, a tak se z nich postupně stala rajská jablíčka. Druhá skupina vyrazila dobýt hrad Křivoklát. Po výšlapu do strmého kopce je čekal výklad paní průvodkyně a množství informací, které pak využili při vědomostním kvízu. Třetí skupina vyrazila do Koněpruských jeskyní. Tam je nejvíce zaujaly krásné krápníky. Také tyto děti využily získané informace při absolvování vědomostního testu. Večer jsme si všichni dohromady zasportovali a teď už spinkáme a zdají se nám krásné sny…

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

pondělí 17. června 2019

Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu!

Cestu jsme si zpestřili zastávkou v Lánech, kde jsme navštívili Muzeum T. G. Masaryka a Hokejovou síň slávy. Po výborném obědu jsme si zasportovali. Nakonec sportovního dne jsme vyzvali pedagogy na souboj ve štafetovém běhu. Hádejte, kdo vyhrál! Teď už se snažíme usnout plni zážitků a těšíme se na zítřejší aktivity. Dobrou noc.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.