Zprávy z Nižbora

Den čtvrtý – čtvrtek

Dneska se toho stalo tolik, že se to sem všechno ani nevejde, takže vám to povyprávíme doma.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Den třetí – středa

Ahoj rodičové,

máme se dobře, je tu dobře, vaří dobře a vůbec se nám nestejská…

Posíláme další příděl fotek.

 

Den druhý – úterý

niz3Dnes od rána pálilo slunce. Naši milovaní učitelé nás k naší nelibosti od rána nabádali, abychom se mazali a nosili čepice. I přes všechna varování někteří z nás přeci jen museli vyzkoušet chladivé účinky Panthenolu… 😉

Program byl jasný. Sklárna a první pomoc, jiná parta na Karlštejn a zbytek na vodu. Odpoledne koupačka v Berounce a po večeři Společenský večer v režii pana ředitele. Dnes už jen hrstka (nééé paní učitelka Hrstková) dětí špatně pochopila pojem „večerka“ a teď už je klid a všichni spinkají…

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

Den první – pondělí

niz1Tak jsme zase po roce v Nižboře. Po příjezdu jsme se ubytovali do chatek a sešli jsme se u pódia, kde nás přivítal pan ředitel. Seznámil nás s plánem celého týdne a rozdělili jsme se do 6 skupin.

Po dobrém obídku (guláš a těstoviny) jsme trošku odpočívali.  Slunce pálilo a bylo krásné azúro. Odpoledne bylo ve znamení sportu a pak jsme se šli zchladit do Berounky. Po návratu jsme si zařádili s vodou v lahvích, abychom si zkrátili čas do večeře (francouzské brambory).

Když nám slehla břicha, vrátili jsme se opět k naší oblíbené činnosti –  sportu. Byly nám rozděleny úkoly, které musíme natrénovat do čtvrtka v rámci hry „Hodina pravdy“. Při individuální sportovní činnosti jsme si pochutnali na druhé večeři . A jupííí, zítra vstáváme a v různých skupinách nás čeká zajímavý program – návštěva hradu Karlštejna, návštěva sklárny v Nižboru a sjíždění Berounky na lodičkách Pálava.

A teď už jsme v peří…..spinkáme…Dobrou noc

Zde si můžete prohlédnout fotografie.