Zimní pobyt – úterý

Ráno jako vždy byl budíček, budili kluci ze 4.A. Pak následovala ranní hygiena. Po ranní hygieně následovala snídaně. Mohli jsme si vybrat buť kuličky s mlékem nebo housku ze salámem a ze sýrem atd.

Dopoledne jsme šli na lyže dobili jsme si skipas, ale někteří žáci šli běžkovat. Pak následoval odpolední klid po poledním klidu jsme šli na procházku do lesoparku někteří se koulovali a někteří si hráli. Pak jsme vytvořili hry závodění na bobech někteří se schazovali i do konce s kopce, pak jsme se vrátili na chalupu a bylo učení mučení, potom byla večeře a k večeři bylo kuře s bramboramy. Pak jsme se dívali na fotky z neděle, pondělí k vůli všem sme museli jít spát ve 20.00 to byla večerka a tím končí náš příběh.

Bára, Marina – obě 4.A, Julča 5.A

pozn. red.: Text nebyl upravován, aby nedošlo k porušení autorských práv.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z dnešního dne.