Zimní pobyt – středa

Dnes jsme si u snídaně mohli zase vibrat co si dáme ke snídani. Po snídani jsme se šly všichni převléknout. Někdo šel lyžovat a někdo běžkovat. Potom byl oběd. Po obědě byl polední klid. Pak jsme se zase všichni převlékli a zase jsme šli buď běžkovat nebo lyžovat a nebo na boby. Potom už byl skoro večer. Přišly jsme do chaty a převlékli se. Potom jsme se šly učit do jídelny. Ještě jsme měly svačinu. K svačině byla kobliha s marmeládou, a potom jsme měly ještě jogurt. Potom už jsme se začali učit. Po učení následovala večeře. K večeři byli knedlíky z masem a omáčkou. Po večeři jsme se dívali na: Útěk z planety země. Pak už byla večerka.

Danča, Evelínka, Nela – všechny 3.A

pozn. red.: Text nebyl upravován, aby nedošlo k porušení autorských práv.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z dnešního dne.