Výlet školní družiny #5

V sobotu, 26. dubna, pořádala naše školní družina další ze svých zajímavých výletů. Tentokrát do Technického muzea v Praze. Po nedávné rekonstrukci tohoto muzea bylo opravdu na co se dívat. Čtyři patra jsme prošli nadvakrát a stále jsme se nemohli nabažit exponátů, které muzeum vystavuje. Dokonce jsme měli štěstí, že jsme zde potkali známého českého herce – pana Miroslava Táborského, který se společně s dětmi velmi ochotně a rád vyfotografoval. V muzeu jsme si pak zahráli i na „špiony“ – v technické sekci si děti mohly vyzkoušet mnoho přístrojů a nástrojů, které používají například na letištích či policejních služebnách. Na zpáteční cestě jsme se stavěli ještě na něco dobrého na zub – občerstvením v Mc´ Donaldu jsme se zavděčili všem dětem, pak jsme již odjížděli směrem na Ústí nad Labem. Dle nadšení dětí se výlet opět vydařil, a tak jsme je spokojené odpoledne předali rodičům.

A na co se děti, kromě jiného, mohou nyní těšit? V měsíci květnu (30. – 31.5. pá – so) proběhne na naší škole další z oblíbených akcí – SPANÍ VE ŠKOLE – tentokrát pod názvem

SPANÍ S INDIÁNY (pro zajímavost – již dvacáté spaní v pořadí – takže jubilejní).

                                                                                              A. Šťovíčková – vedoucí ŠD

Zde si můžete prohlédnout fotografie z výletu