Vrácení peněz za ŠD

Vážení rodiče,

z důvodu uzavření školy nebyla realizována ani činnost Školní družiny plném rozsahu 2. pololetí.

Pokud jste ŠD zaplatili – 900 Kč leden – červen, bude vám z platby strženo 450 Kč a zbylá částka bude převedena do dalšího školního roku.

Pokud vaše dítě v příštím školním roce nebude ŠD navštěvovat, bude vám vrácena částka 450 Kč. Žádost o vrácení, kde uvedete jméno a příjmení žáka a číslo účtu, na který se mají peníze poslat, zasílejte ekonomce školy paní Behenské na emailovou adresu behenskam@seznam.cz  do konce června.

V případě nejasností nebo dotazů mě kontaktujte přes Školu OnLine nebo na kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz

Mgr. Květoslav Kolařík – ředitel školy

Vzor žádosti:

Žádám o vrácení částky za ŠD za svého syna Josefa Nováka ze třídy 1.A ve výši 450 Kč. Částku převeďte na č. účtu: ………………………..

Pavel Novák