Turnaj v přehazované

prehazovana5 3. února 2016 smíšený výběr žáků 5. tříd ( 3 dívky a 3 chlapci) zaznamenal velký sportovní úspěch. Naše škola se zůčastnila OF v přehazované 4. – 5. tříd na ZŠ Rabasova. O prvenství bojovalo 8 ústeckých škol, které byly rozděleny do dvou skupin. Naše škola byla ve skupině společně s Velkým Březnem, Rabasova B, Mírová. Všechna utkání jsme vyhráli 2:0 a postoupili do semifinále, kde jsme hráli o postup do finále s Hlubokou. Byl to velký boj, neboť se nám nevydařili začátek zápasu a museli jsme dohánět 5 bodové manko. Nakonec jsme vyhráli 2:0 a v boji o 1. místo jsme si to rozdali s největším favoritem turnaje Rabasova A. Bohužel jsme nezvítězili a prohráli 0:2, ale i tak jsme byli spokojeni s 2. místem. Mezi nejlepší hráčky turnaje patřila naše Zajícová Gabriela z 5.A.

Všem zúčastněním gratulujeme.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva