Turnaj v přehazované – dívky

V týdnu 19. 2. – 21. 2. 2018 proběhly skupiny a OF v přehazované 6. – 7. tříd dívky.

prehazka_holkyV letošním školním roce se přihlásilo rekordních 12 škol.Odehrály se 3 skupiny na ZŠ Vinařská, ZŠ Mírová a ZŠ Pod Vodojemem. Do finále postoupily vítězky a jako čtvrté družstvo postoupila škola, která získala nejvíc bodů z družstev na druhých místech. Postoupila i naše škola, která postupně porazila Pod Vodojemem 2:0, Chlumec 2:0 a stačilo nám vyhrát v posledním utkání 1 set a byly bychom vítězi OF. Zápas byl velmi dramatický a nakonec jsme prohrály 2:0 se ZŠ Novou. Turnaj byl tak vyrovnaný, že musela o umístění rozhodovat vzájemná utkání.

Konečné pořadí:      

1. místo ZŠ Vinařská

2. místo ZŠ Chlumec

3. místo Pod Vodojemem

4. místo ZŠ Nová

Reprezentantky:  6. A L. Pyšná, T. Jungwirthová, 7. B Syroťuková, Němcová, 7. A Čáslavová, Pospíšilová, Vlásková, Husáková.

Všem děkujeme a blahopřejeme k postupu na krajské finále.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva