Turnaj v házené

Výběr chlapců 8. – 9. tříd se 9. 2. 2016 zúčastnil turnaje v házené ve sportovní hale Krásné Březno. Přihlásilo se 6 škol, které byly rozdělené do dvou skupin. Postupně jsme hráli se ZŠ Mírová ( prohra 5:2), ZŠ Hlavní ( vítězství 6: 2 ). Z druhého místa ve skupině jsme hráli ve čtvrtfinále se ZŠ Nová ( vítězství 8:2) a postoupili do semifinále, kde na nás čekal pozdější vítěz ZŠ Hluboká. Sehráli jsme nejdramatičtější zápas turnaje a prohráli až v prodloužení 9:6. V boji o bronz jsme nakonec zvítězili nad ZŠ Hlavní 8: 3 a skončili na konečném 3. místě. Nejlepším střelcem našeho týmu byl Tomáš Kolařík, který nastřílel většinu našich gólů, velmi nebojácný výkon předvedl v brance Pavel Vidlička. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva