Turnaj v házené

Ve čtvrtek 15. února 2018 se naše škola zúčastnila OF v házené ve sportovní hale v Krásném Březně. Přihlásilo se 5 škol a tak hrál každý s každým. V prvním zápase jsme se pomalu sehrávali a poznávali úskalí tohoto sportu. Nakonec jsme porazili ZŠ Hlubokou“A“ 7:2. Další utkání jsme narazili na ZŠ Palachova a dlouho byl stav 1: 0 pro nás. Měli jsme mnoho šancí, ale žádnou jsme nemohli proměnit v gól. Ve 2. poločase jsme se už ale rozjeli a vyhráli 7:1. Pak jsme si hladce poradili se ZŠ Hluboká „B“ a vrhli jsme se do finále se ZŠ Mírová, která byla velký favorit. Dlouho jsme jim vzdorovali, ale nakonec se projevila síla soupeře. Celkově jsme získali 2. místo.

Naší školu reprezentovali: Hradecký, Růžek, Kaňka, Bláhovec, Folk, Filip, Macek, Tomšík, Costa, Gašpar, Bečvář.

Děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva