Turnaj v basketbalu

basket5 Turnaje v basketbalu se zúčastnilo 6 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. My jsme nejdříve zvítězili nad ZŠ Mírová B 8:2 a ke druhému utkání jsme nastoupili proti silnému týmu ZŠ Jitřní z Brné. Po vítězství 8:3 jsme postoupili do finále, ve kterém na nás čekala ZŠ Hluboká z Neštěmic. Během utkání jsme byli většinu času ve vedení. O to jsme ale 1,5 minuty před koncem přišli a po trestných hodech soupeře jsme prohrávali o 2 body. V samotném závěru jsme ale dokázali košem ze hry a proměněnými trestnými hody skóre otočit na naši stranu. Závěrečnou půlminutu kluci odehráli takticky výborně a finále vyhráli. Při závěrečném ceremoniálu se našim hráčům dostala také individuální ocenění. Do nejlepší pětky turnaje byl vybrán Tobias Vait a cenu pro nejužitečnějšího hráče obdržel Pavel Šnajdr. Všichni hráči našeho týmu podávali po celý den vynikající výkony a zaslouží velkou pochvalu.

Mgr. Vít Borůvka – vedoucí mužstva