Sportovní kurz Jiřetín pod Jedlovou

Základní škola Vinařská v spolupráci se ŠSK při Základní škole Vinařská pořádají sportovní kurz

Termín: 10. – 13. června 2019 (pondělí – čtvrtek)

MístoSportcentrum Jiřetín pod Jedlovou

Určeno pouze pro žáky tříd 4.A a 5.A

Cíl: Míčové sporty (kopaná, volejbal, házená, basketbal, přehazovaná, beach volejbal, vybíjená), netradiční sporty (frisbee, beach fotbal, minigolf, lacross, bränbal), stmelení třídního kolektivu. Mimo dobu sportovní výuky se žáci budou věnovat i jiným aktivitám v místě areálu, absolvují turistický výlet, diskotéku, táborák.

Ubytování a stravování: rekonstruovaná turistická ubytovna s plnou penzí (započne obědem a zakončí se snídaní)

Předpokládaná cena: 1.850 Kč – ubytování, strava, cesta autobusem

Uzávěrka přihlášek: proběhne do 30. dubna 2019

Platba: číslo účtu 271921979/0300 – do zprávy platby uveďte: Jiřetín, jméno a příjmení dítěte a třídu

1. splátka – 1.000 Kč do konce února 2019
  2. splátka – 850 Kč do konce dubna 2019

možnost dohodnout splátkový kalendář, případný přeplatek vrátíme na číslo účtu

Storno poplatek: v případě zaplacení celé částky a neúčasti na kurzu bude 1.200 Kč

Organizační věci a věci, které by měl žák mít s sebou, podáme po odevzdání přihlášky.

Mgr. Marcela Bromová