Sportovní gymnastika

Okresní kolo

Ve středu 18. března 2015 se naše žákyně Viktorie Ficajová, Daniela Kalvodová, Štěpánka Karasová, Eliška Polidová z 9.A, Natálie Kostílková z 8.A a Elizabeth Laura Lívařová ze 7.A zúčastnily okresního finále ve sportovní gymnastice, které se konalo v gymnastické tělocvičně v areálu Gymnázia dr. Václava Šmejkala na Severní Terase.

Všechny dívky předvedly výborné výkony a v obtížném souboji se nakonec výrazně prosadilo družstvo A ve složení Viktorie Ficajová, Daniela Kalvodová a Štěpánka Karasová, které získalo krásné 2. místo. Velkým úspěchem je i to, že Viktorie obsadila 2. místo a Daniela 3. místo v celkovém bodování všech zúčastněných dívek. Gratulujeme za výborné umístění a budeme Vám držet palce i při postupu do krajského kola.

Krajské kolo

V pondělí 30. března se zúčastnila čtyři děvčata z naší školy krajského finále ve sportovní gymnastice. Stejně tak jako na okresním finále soutěžily dívky v akrobacii, přeskoku a cvičení na hrazdě. Družstvo ve složení Viki Ficajová, Štěpánka Karasová, Danča Kalvodová a Bety Lívařová obsadilo 5. místo.

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Mgr. Radka Bendlmajerová – vedoucí družstva

Zde si můžete prohlédnout fotografie ze závodů.