Školský pohár České pojišťovny ve florbale

S výběrem žáků 4. a 5. tříd jsme se zúčastnili Školského poháru České pojišťovny ve florbale. Okresní kolo, které se konalo v listopadu v hale SETUZA, jsme vyhráli a postoupili jsme do krajského finále. To se uskutečnilo ve sportovní hale v Chomutově 28.1.2014. Zde byli soupeři nad naše síly a po výsledcích 3:7, 1:7 a 1:5 jsme obsadili poslední čtvrté místo ve skupině a turnaj tím pro nás skončil. První místo v turnaji obsadila ZŠ Děčín. Naši školu reprezentovali: Aleš Bár, David Kašpar, David Martínek, Aleš Macek, Pavel Tomšík, Jan Vostiňák, Patrik Bauer, Marek Vico, Jiří Špaček, Jakub Vinař, Matěj Koval, Dominik Prchal, Lukáš Čečerle, Radek Mudra, Jiří Černý. Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Vít Borůvka

Zde si můžete prohlédnout fotografie z turnaje.