Školní soutěž v recitaci

Pondělí 21. března 2016. První jarní den. Za okny to tak nevypadá. I ptáky jsme slyšeli zpívat  o poznání méně. Ale našim zúčastněným to nevadí. V učebně 2.B se sešlo 27 příznivců recitace z 0.- 5. ročníku se svými učiteli. Strávený čas utekl v příjemné atmosféře.Vyslechli jsme pěkné příspěvky. Jak to v soutěžích bývá, i my jsme měli vítěze i ty méně úspěšné. Bylo to poznat i na emocích. Vedle radostných úsměvů z osobního úspěchu ukápla i nějaká slzička z nenaplněného očekávání. Ať tak či tak, každý si zaslouží pochvalu za svůj výkon, píli a odvahu. Všichni si odnesli sladkou odměnu a mnoho z nich bylo oceněno pěknou knihou. Poděkování patří i paní učitelce Nebeské a paní učitelce Králíkové za nelehkou úlohu v odborné porotě. …a těšíme se na další ročník.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

Mgr. Peřinová Marie