Školní klubovna

klubovna2 Školní klubovna je určena pro žáky, kteří nemají možnost jet domů v časovém úseku mezi výukou a následným tréninkem svého sportovního klubu. Po celou dobu je zde pedagogický zaměstnanec, který drží dozor nad žáky, případně s nimi napíše domácí úkol, či poskytne doučování.

Součástí vybavení školní klubovny je i PC s přístupem na internet, na kterém si mohou žáci vypracovat referáty, atd. Žáci si mohou do školní klubovny přinést své oblíbené společenské, deskové a jiné vhodné hry.

Pokud bude žák ze školní klubovny odcházet dříve, než je uvedeno na přihlášce, je nutné doložit písemnou žádost rodičů. Bez žádosti nesmí žák opustit školní klubovnu jinak, než je uvedeno v přihlášce! Pokud se žák určitý den vůbec nedostaví do školní klubovny, není za něj brána odpovědnost.

Po celou dobu ve školní klubovně musí žáci dodržovat řád školní klubovny, se kterým budou seznámeni.

Sponzorský dar či libovolná materiální pomoc je vítána. Přivítáme vaše názory či nápady a věříme, že budete s činností naší klubovny spokojeni.

klubovna1 Do školního klubu bylo zakoupeno několik velmi zajímavých společenských her – mezi nimi i velký stolní fotbal. Děti tyto novinky ve školním klubu velice zaujaly.

Provoz školní klubovny

• pondělí – čtvrtek

• pátek

Úhrada školní klubovny

• 350 Kč / pololetí
  • nutno zaplatit do 15. října / února

Personální složení

Předběžná přihláška do ŠK ke stažení.