Vážení strávníci,

z důvodu modernizace chodu školní jídelny jsme se rozhodli přejít na čipový systém ve školní jídelně. Podstatou je, že děti nebudou mít u sebe stravenku, ale čip, který jim poslouží k objednání obědů a i k jeho samotnému odběru. Velkou výhodou jsou stravovací záznamy, které jsou k nahlédnutí u vedoucího školní jídelny. Zde mají rodiče přehled o tom, zda žák obědy opravdu odebírá. Pořizovací cena čipu je 115 Kč. Při ukončení odběru (odevzdání čipu) bude vrácena částka 85 Kč (35 Kč jsou náklady na přehrání software). Více informací o čipovém systému Vám poskytne vedoucí ŠJ Miroslav Opa.

Možnost přihlášení bezlepkové diety. 3x týdně výběr ze 2 jídel.

Zde najdete přihlášku k odběru stravy.

Kontakt:

Miroslav Opa – vedoucí ŠJ

tel: 734 445 633 nebo 737 410 690

mail: opikulus@seznam.cz

Prodej obědů:

• každý pracovní den v měsíci od 11.30 do 12.00
  • první a poslední pracovní den v měsíci od 7.00 do 7.55 a od 11.00 do 16.00

odhlašování obědů den předem osobně, mailem nebo telefonicky – nejpozději však do 6.00 ráno, později oběd propadá (možno vyzvednout do kastrůlků)

oběd lze odhlásit i přes systém Strava.cz – registrační údaje obdržíte u vedoucího ŠJ

Pokud na Vašem účtu zůstane přeplatek (odhlášením stravy během měsíce), bude převeden do dalšího měsíce. Neznamená to však, že je automaticky přihlášena strava na 1. den následujícího měsíce. Oběd je třeba objednat.

Ceník obědů:

Věk  Cena