Škola v přírodě

pátek 17. května 2019

Dnes máme konečně nádherně. Usmálo se na nás sluníčko a je teplo. I když bylo chladněji, moc jsme si to tu užili a určitě budeme vzpomínat na vlídné zacházení a ochotu všech přítomných, kteří se o nás starali. Dopoledne jsme si ještě udělali krásný výlet na zříceninu hradu Tolštejn. Utratili jsme poslední peníze a teď už hurá balit domů.

V sobotu přijedeme cca v 11.45 ke škole. 
 
Zde si můžete prohlédnout fotografie.

 

čtvrtek 16. května 2019

Dnes jsme měli celodenní výlet. Jak víte, vybrali jsme Kyjovské údolí – České Švýcarsko. Výlet se povedl, dokonce nepršelo a bylo celkem teplo. Dětem se výlet moc líbil. Často říkaly „tady je to krásný“ :-)

Tak ještě pátek a v sobotu jsme doma :-) Uteklo to jako voda…
 
Zde si můžete prohlédnout fotografie.
 

středa 15. května 2019

Dnes ráno nás přivítaly sněhové vločky, které se postupně změnily na déšť. Proto jsme se uchýlili do tepla učeben, kde jsme strávili celé dopoledne. Odpoledne je naplánovaná Galaktická show. Děti si nacvičily program a my jako porotkyně, budeme bodovat jejich výkony :-)

Nebojte se, dětem je teplo, nikdo není ani nastydlý. Je tu o nás dobře postaráno :-)
 
Zde si můžete prohlédnout fotografie.
 
 

úterý 14. května 2019

Čtvrtý den školandy plný her, soutěží a zábavy se nám pomalu chýlí ke konci. Dnes posíláme fotky hlavně ze společného nástupu. Jsme po výborné večeři (guláš, rýže) a ještě nás čeká promítání filmu Star Wars, sprchování a hurá do pelíšků.
Posíláme všem moc pozdravů 
 
Zde si můžete prohlédnout fotografie.
 

pondělí 13. května 2019

Dnes nás konečně probudilo sluníčko, tak jsme hned po snídani vyrazili do přírody. Udělali jsme si výlet přes Křížovou cestu směrem na Jedlovou a zříceninu hradu Tolštejn. Po dobrém obědě jsme si odpočinuli a napsali domů.

Nyní nás čeká další dobrodružné odpoledne s vychovateli.
Podrobnosti o těchto hrách a soutěžích najdete na stránkách agentury PAC.
 
Zde si můžete prohlédnout fotografie.
 

neděle 12. května 2019

Opět se hlásíme z Jiřetína. Počasí je sice chladnější, ale v chatkách i v pokojích máme teploučko. Co je dobré, že příliš neprší a program je skvělý. Máme super vychovatele, kteří se o nás starostlivě starají a je s nimi zábava. 

Móóóc dobře nám tu vaří. Večer jsme se vyřádili na diskotéce, pak sprcha a hajdy na kutě…
Tak zase zítra :-)
 
Zde si můžete prohlédnout fotografie.
 

sobota 11. května 2019

Ahoj rodiče,
již jsme šťastně zabydlení, navečeření a právě prožíváme náš první podvečer plný her a zábavy bez deště :-) Cesta proběhla v klidu a rychle nám to uteklo. Zase se brzy ozveme…

Zde si můžete prohlédnout fotografie.