ŠD – Pohádková olympiáda

V pátek 16. února se ve školní družině odehrál již 7. ročník Pohádkové olympiády. Tato soutěž si mezi dětmi získala velkou oblibu a děti se na ni těšily. Mezi tradiční disciplíny patřily video, audio a čtené ukázky z pohádek, dále pro děti stále „těžké“ poznávání ilustrátorů dětských pohádkových knih a samozřejmě neopakovatelný pohádkový test. Poslední disciplínou pak byla hra (improvizace) dětmi vybrané pohádky. Letos soutěžilo pět smíšených družstev po 6 žácích od přípravky po třeťáky. Všechna družstva byla super a výsledky skoro vyrovnané, proto po zásluze byli všichni nakonec odměněni a nyní se už těšíme na úterý, kdy se na škole bude slavit Masopust a ve školní družině na tyto oslavy naváže Masopustní bál.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Anna Šťovíčková – vedoucí ŠD