ŠD – Hit Holoměře 2018

hit_holomere Předposlední dubnový pátek proběhla v ŠD další celodružinová akce, písničková soutěž Hit Holoměře

Odvážlivci z řad žáků od přípravky až po třeťáky předstoupili před své spolužáky plni odhodlání zvítězit se svou písničkou.

Všichni, kteří našli odvahu a soutěže se zúčastnili, si zaslouží velkou pochvalu a nyní již prozradíme vítěze letošního ročníku této soutěže: „První místo obsadil Tomáš Kuziv  z  2.A,  druhé místo patří Ivonce Filasové a Julince Šedivé  ze 3.A., třetí příčka letos patří všem ostatním účastníkům, především za překonání trémy a za odvahu vystoupit.

A na co se můžeme těšit v měsíci dubnu? Opět nás čeká další celodružinová akce – Miss a Missák ŠD 2018 a další ze sobotních výletů, tentokrát vyrazíme v sobotu 14. dubna 2018 do Bertina údolí.

Anna Šťovíčková – vedoucí ŠD