ŠD – Dřevařský pětiboj

petiboj V pondělí 28. května proběhl 2. ročník soutěže Dřevařský pětiboj.

Děti si opět zasoutěžily v pěti disciplínách: poznávání stromů, zatloukání hřebíků, přeběhnutí klády, uříznutí polínka a pojídání „dřevorubeckého“ chleba. Smíšená družstva vybíhala v přesně stanovených časech a na trati plnila zadané úkoly. Do cíle nám doběhli všichni účastníci bez velké újmy na zdraví. Loni to bylo jedno kolínko, letos jedna malá odřenina na ruce. Ta byla ihned ošetřena a závod pokračoval bez problémů. Počasí bylo opět na jedničku, odměna pro všechny závodníky – zasloužené pití (Fruko) a vítězné družstvo navíc velký pytel bonbónů.

A co nás čeká v měsíci červnu? Hned v pátek 1. června 2018 –  soutěžní odpoledne u příležitosti MDD a na konci měsíce rozlučková diskotéka se soutěžemi.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Anna Šťovíčková – vedoucí ŠD