ŠD – Člověče, nezlob se

clovece Poslední únorový den se odehrál ve školní družině již sedmý ročník v jedné z nejznámějších stolních her, v „Člověče, nezlob se“. Tento turnaj pro prvňáčky se vždy uskutečnil na podzim, ale „žloutenková“ karanténa nás donutila přesunout hru na pozdější termín. To jsme však netušili, že budeme překvapeni tentokrát chřipkovou epidemií. Přesto se našlo 7 statečných hráčů a spolu se svými rodinnými příslušníky se ve středu 28. února tohoto turnaje zúčastnili. Atmosféra byla jako vždy patřičně bojovná, proto jsme čekali, kdo letos zvítězí a bude mít nejvíce štěstí.

A jak to dopadlo? První místo vybojoval Tomášek Kostka, druhé místo obsadila Sofinka Němcová a třetí příčka patří Filípkovi Votrubcovi. Ale ani ostatní hráči nepřišli zkrátka, všichni byli „čokoládově“odměněni a my nyní již zveme na další, tentokrát opět celodružinovou akci. V měsíci březnu proběhne písničková soutěž Hit Holoměře, proto v nadcházejících prázdninových dnech zpívejte a trénujte choreografii vašeho vystoupení, už se moc těšíme, čím nás překvapíte.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Anna Šťovíčková – vedoucí ŠD