Projektový pobyt Zadní Telnice

V úterý 12. listopadu vyjeli žáci 6. ročníku na dvoudenní pobyt do Zadní Telnice. Tento pobyt byl v rámci projektu „Prevence kriminality“ magistrátu Ústí nad Labem.

Ten den nám počasí přálo, i když bylo mrazivo, svítilo nám na cestu sluníčko. Byli jsme ubytovaní v Chatě U Nováčka, ve které bylo zase krásně teploučko. Po příjezdu na nás čekal dobrý oběd a po polední pauze vycházka do okolí. Při té příležitosti jsme si zahráli několik her. Po svačině za námi přijeli pracovníci z neziskové organizace Prosapia, o. s., sdružení pro rodinu. Ti pro nás měli připravenou besedu na téma Drogy a nebezpečí požárů. Nejvíc se všem líbila možnost vyzkoušet si zásahový oblek hasiče i s dýchací maskou. Po večeři jsme si stihli zahrát ještě nějaké hry a pak honem do postýlek.

Bohužel pobyt byl krátký, a tak jsme se museli druhý den dopoledne zase vydat na cestu zpět do Ústí nad Labem.

Mgr. Hana Fábriová

Zde si můžete prohlédnout fotografie z pobytu.