Projektové dny

Žáci, kteří se nezúčastnili Sportovně – vzdělávacího kurzu v Nižboře, měli v tomto týdnu tři projektové dny.

První projektový den probíhal v ZOO. Žáci formou kvízu zpracovávali zajímavosti o zvířatech žijících v ZOO v Ústí nad Labem.

Druhý projektový den probíhal odlišně. Žáci 6. a 7. tříd šli pěšky na Větruši. Tam navštívili zrcadlové bludiště a plnili úkoly zdatnosti formou her.
Žáci 8. třídy měli v Informačním středisku Ústí nad Labem akci „Hrou proti AIDS“. Formou soutěže si zopakovali vědomosti o nemoci AIDS.

Třetí projektový den probíhal na zámku v Trmicích. Žáci se dozvěděli něco o historii zámku a okolí a prohlédli si funkční železniční modely.

Mgr. Fábriová, Mgr. Hrušková, Mgr. Čechura