Příměstský tábor očima dětí

V předposledním srpnovém týdnu proběhl již druhý ročník příměstského tábora, který o prázdninách pořádá ZŠ Vinařská v Ústí nad Labem. Od pondělí do pátku jsme každý den zavítali na zajímavá místa v Ústeckém kraji: do štoly Starý Martin v Krupce, do indiánské osady ROSEHILL a mýdlárny ve vesnici Růžová, prohlédli jsme si ZOO a vodní svět v Děčíně, ČERTOVSKÉ MUZEUM v Úštěku a další muzeum, tentokrát loutek v Litoměřicích. Každý den jsme si dali na něco na zub. V Mc Donaldu Happy Meal, v pekárně čerstvé koláče, jindy škvarkové placky, hranolky a párek v rohlíku. Všem účastníkům se letošní ročník velmi líbil, poznali jsme nová místa, máme spoustu zážitků a doufáme, že příští rok se také tak vydaří. Zároveň bych chtěla jménem všech dětí, které se zúčastnily příměstského tábora, poděkovat pedagogickému dozoru, tj. paní vychovatelce Šťovíčkové a panu učiteli Čechurovi, kteří se o nás ve svém volnu perfektně starali.

Ladislava Králová, žákyně ZŠ Vinařská (8.A)