Příměstský tábor – den třetí

Ve středu jsme se na výlet vypravili do obce Růžová, která leží nedaleko Děčína. Svoji vesničku zde totiž mají Indiáni. Ti nás nejprve pomalovali, a když jsme byli takto přijati do kmene, mohli jsme si prohlédnout celou jejich osadu ROSEHILL. Byli jsme v týpí a seznámili jsme se s jejich životem a věcmi, které Indiáni používali. Na závěr prohlídky jsme viděli divadelní představení, zazpívali a zatančili jsme si. Pak jsme se občerstvili skvělými koláči. Dopoledne jsme zakončili v místní mýdlárně, kde jsme se dozvěděli o ruční výrobě mýdla a nakoupili si voňavé dárečky. Zítra nás čeká výlet do štoly, proto opět připomínáme vhodné oblečení (tepláky a mikinu) a hlavně dobré boty (ne pantofle, sandále, …).

Mgr. Petr Čechura – vedoucí příměstského tábora

Zde si můžete prohlédnout fotografie z dnešního dne.