Příměstský tábor – den druhý

V úterý, druhý den příměstského tábora, jsme se podívali do Úštěka. Zde jsme si nejprve prošli krásné náměstí se spoustou malých obchůdků. Pak jsme se podívali na PTAČÍ DOMKY, což jsou malé domy lidí, které jsou vystavěné nad skalním útesem. Před hlavním programem jsme se v místním pekařství řádně posilnili. Měli jsme škvarkové placky a linecké banánky v čokoládě. Samozřejmě ještě i nezbytné pití a sladkou tečkou byly čokoládové tyčinky SNICKERS. Pak jsme se vydali za čerty do PEKELSKÝCH SKLEPŮ. Vše jsme si řádně prohlédli, a protože jsme všichni moc a moc hodní, tak nikoho čerti do pekla neodnesli. Zítra nás čeká výlet k Indiánům. Proto připomínáme oblečení, které se může ušpinit.

Mgr. Petr Čechura – vedoucí příměstského tábora

Zde si můžete prohlédnout fotografie z dnešního dne.