Přespolní běh – okresní finále

I. stupeň

prespolni_beh_okresni_kolo V pátek 21. září 2018 se naše škola zúčastnila okresního finále v přespolním běhu na ZŠ Elišky Krásnohorské.  Nejlepšího umístění dosáhlo družstvo chlapců 4. – 5. ročníku, skončilo na druhém místě.

Chlapci i dívky v kategorii 1. – 3. ročníku obsadili třetí místo, a dívky 4. – 5. ročníku byly na pátém místě. V individuálním hodnocení nejlepšího výsledku dosáhla Vanessa, která ve své kategorii 1. – 3. ročník obsadila třetí místo. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Vít Borůvka a Mgr. Hana Králíková – vedoucí mužstev

 

II. stupeň

V pátek 21. září 2018 proběhlo OF v přespolním běhu na ZŠ E. Krásnohorské. Tato sportovní akce je velmi náročná a závodníci musí prokázat nejen fyzické ale i morálně volný vlastnosti, neboť trať je těžká a dlouhá. Naši žáci se snažili, a nakonec jsme v kategorii ml. žákyň obsadili z 10 škol velmi pěkné 5. místo, ml. žáci 7. místo a výborný výkon předvedli st. žáci, kteří obsadili krásné 2. místo. Individuální úspěch dosáhl Ondra z 9. A,který byl ze všech vytrvalců druhý a porazil i několik atletů. Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstev

Zde si můžete prohlédnout fotografie.