Přespolní běh OF

prespolni_behDne 26. září 2017 proběhlo OF v přespolním běhu. Naše škola přihlásila III. a IV. kategorii chlapců. Jako každý rok se probíhá trasa u ZŠ E. Krásnohorské, která je značně obtížná. Chlapci III. Kategorie (žáci 7.A a 8.A) běželi 3 kola – 1500 metrů a IV. kategorie (žáci 8.A a 9.A) běželi 4 kola – 2000 metrů. Konkurence byla veliká, protože se zúčastnilo přes 10 škol, které měly zastoupení z atletiky, fotbalu a míčových sportů. V konečném pořadí jsme překvapili a mladší žáci obsadili krásné 1. místo ve složení Filip Ondřej – 1. místo ze všech běžců, Hradecký Jan, Kaňka Patrik, Špaček Jiří, Bauer Patrik. Starší žáci nakonec vybojovali 4. místo ve složení Costa Kale – 1. místo ze všech běžců, Matoušek Filip, Macek Aleš, Čečrle Lukáš. Děkujeme za předvedený výkon a výbornou reprezentaci školy.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Mgr. Marcela Bromová