Pohár rozhlasu

pohar_rozhlasu Ve čtvrtek 10. května 2018 proběhly na městském stadionu tradiční atletické závody –  Pohár rozhlasu. Naši školu reprezentovala 2 družstva starších žáků a po 1 družstvu mladší žáci a žákyně. Každý atlet/atletka měli 2 disciplíny a běželi štafetu 4 x 60 metrů. Největší úspěch zaznamenalo 1. družstvo starších žáků, které se umístilo z 13 škol na 2. místě a mladší děvčata, která z 11. škol získala též 2. místo a tím si všichni vybojovali postup do krajského kola. Výborných  úspěchů dosáhli Costa Cale z 9.A, který zvítězil na 1500 metrů a ve vrhu koulí obsadil 2. místo a Šárka Pospíšilová, která zvítězila ve skoku vysokém. Všem reprezentantům děkujeme za výborné výkony a též technické četě, která byla složena ze žáků 9.A, 8.A a 8.B a paní učitelce Petře Staňkové, která četu vedla.

Úspěšní medailoví reprezentanti: Costa Cale, Filip O., Matoušek F., Růžek F., Hradecký J., Pospíšil P., Čečrle L., Balvín J., Čáslavová B., Šedivá E., Balínová N., Pospíšilová Š., Pyšná L., Kupcová J.

Mgr. Marcela Bromová