Pohádková olympiáda

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Páteční odpoledne ovládla školní družinu další celodružinová akce. Tentokrát družinové odpoledne patřilo pohádkám.  Děti soutěžily v šesti disciplínách. Poznávaly pohádky dle čtené ukázky, dalším úkolem bylo poznat známé české ilustrátory knih pro děti. Následovaly audio (písničky z pohádek) a video ukázky a i zde děti předvedly své skvělé vědomosti. V neposlední řadě následoval pohádkový kvíz a na závěr si děti vylosovaly název pohádky, z které měly zahrát ukázku. Všichni byli úžasní, a tak byli všichni odměněni malými sladkostmi.

A co nás čeká příště? V měsíci březnu to bude Masopust (masopustní bál), celodružinová akce – písničková soutěž HIT Holoměře a naši prvňáčci spolu s deváťáky popřejí pedagogům ke Dni učitelů.  

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Anna Šťovíčková – vedoucí ŠD