Pohádková olympiáda 2015

Na čtvrtek 26. března se ve školní družině těšily snad všechny děti. Toto odpoledne se odehrála další celodružinová akce – Pohádková olympiáda. Smíšená družstva složená z žáků od přípravného ročníku až po čtvrťáky již pár týdnů přemýšlela, jaké budou letos otázky, co jsme si na ně přichystali.

Soutěž se skládala z několika částí. Děti poznávaly název knihy dle čtené ukázky. Video a audio ukázky zvládaly bez problémů. Trochu je potrápila další část soutěže – uhádnout dětského ilustrátora. Pohádkový test a hraná ukázka z vylosované pohádky dopadly také dobře. Takže po zásluze byly všechny děti odměněny sladkými dobrotami a my již připravujeme další akci ŠD – volbu MISS a MISSÁKA ŠD 2015, která proběhne v měsíci dubnu.

Anna Šťovíčková – vedoucí ŠD

Zde si můžete prohlédnout fotografie z akce.