Nižbor – úterý

Ahoj rodičové,

tak máme za sebou druhý den. Ráno jsme se probudili do deštivého dne, přesto jsme neztratili optimismus a vydali se na předem naplánovaná místa. První skupina sjížděla Berounku, druhá se vydala po stopách Karla IV. a navštívila jeden z nejkrásnějších českých hradů Karlštejn, poslední skupina absolvovala turistický výlet v délce 8,5 km, který zakončila exkurzí ve sklárně.

Odpoledne probíhalo v duchu soutěžení jednotlivých týmů a vrcholem dne byl štafetový závod mezi nejlepším družstvem žáků a výběrem hvězd z řad učitelů. Po dramatickém závěru zvítězili učitelé, ale i my jsme podali vynikající výkon.

Ahoj děti.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z dnešního dne.