Nižbor

Den čtvrtý

Dnes jsme nemuseli nikam cestovat, proto byl budíček až v 7.45. Probudil nás sice déšť, ale meteorologové K+K nás ujistili, že v 9 hodin již pršet nebude.  A tak jsme mohli vyrazit na lesní hřiště, kde nás čekala PřZDEk soutěž týmů.

Po obědě a poledním klídku, kdy usnuly i PP, jsme rozehráli turnaj v pexesu. Vítězem se rozhodně nestal ZK ze 7.A. 🙂

Ve druhé části odpoledního programu jsme se rozdělili do několika skupin. Někdo hrál brenbal, někdo šel na tygra, kterého zase neviděli, a zbytek se snažil porazit VB v pinčesu – opět bez úspěchu.

Večerní vydařená diskotéka a dřepování některých z nás zakončilo tento den.

Balíme a zítra jsme doma.

S pozdravem PP

Zde si můžete prohlédnout fotografie z dnešního dne.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z lodiček.

Den třetí

Tento den bylo dopoledne stejné jako včera, pouze skupiny si vyměnily svůj program. Po návratu do tábora jsme se po vynikajícím obědě rozdělili na dvě skupiny, které se vydaly na turistickou vycházku zakončenou zastavením v COOPu. Tam si většina účastníků zájezdu doplnila zásoby energie. Po příchodu do tábora skupina hokejistů absolvovala běžecký trénink na břehu Berounky a současně v táboře proběhl turnaj družstev v přehazované.

Po večeři jsme uspořádali celotáborovou hru, po které následovalo opékání buřtů. Během individuálních pohovorů s žáky vyšlo najevo, že všichni byli maximálně spokojeni a tento den si do svých deníčků zapíší zlatým písmem.

Den druhý

Opět se vám ozýváme a u toho nezíváme 🙂

Po snídani jsme si vyfasovali balíček na cestu a jedna skupina se vydala na lodičky a druhá směr Hořovice na zámek. Cesta s přestupem v Berouně nám trvala asi hodinu a chvílemi byla i dobrodružná…..

V příjemném prostředí kolem zámecké kašny jsme si odpočinuli a pochutnali si na dobrotách z balíčku. V 10h nám začala hodinová prohlídka barokního  zámku.  Měli jsme  za úkol pozorně  poslouchat , protože večer nás čekal vědomostní test, jehož otázky se týkaly získaných znalostí z prohlídky zámku. Po skončení prohlídky jsme utráceli naše kapesné v místním obchůdku se suvenýry.

Cestu zpět jsme absolvovali vláčkem s malým zpestřením v podobě náhradní autobusové

dopravy z Berouna do Nižboru :-). V táboře na nás čekal výborný oběd: Kuře s bramborovou kaší a čočková polévka.

Pozdní odpoledne patřilo p.Kašparovi a p. Borůvkovi, kteří si pro nás připravili soutěž ve střelbě ze vzduchové pistole. Nejlepší střelci  byli oceněni sladkou odměnou.

Po večeři / rizoto s červenou řepou/ jsme si krásně zazpívali při karaoke show, kterou si pro nás připravil výborný zpěvák a showman p.uč. Borůvka. Křoví mu dělal náš hudebkář  p.Kašpar. A o taneční a zábavnou kulisu se postaraly paní učitelky Radka, Petra, Martina a opět Petra J Viz fotodokumentace. Jo! A vaše děti byly úžasné!!!! 🙂

Den první

Ahoj rodičové,

to jste rádi, že jsme pryč, co? 🙂

První den máme úspěšně za sebou, byl naplněn procházkou i sportovními aktivitami.

Před obědem jsme se šli projít po okolí Nižboru a tygra jsme zase neviděli. 🙂 Po návratu nás čekal oběd v podobě výborného vepřového guláše s těstovinami. Odpoledne začala ta pravá zábava! Rozděleni do čtyř družstev jsme si na hřišti zahráli brenball a další sportovní hry v táboře. Po výtečné večeři (zapečené brambory s červenou řepou) jsme získali další síly na druhou část sportovního klání. A jak naše boje dopadly?  Zvítězila žlutá barva, na druhém místě byla barva růžová, třetí místo obsadila barva oranžová a bramborové místo patřilo barvě modré.

Zítra nás již čeká zámek Hořovice a lodičky, tak nám držte palce, ať nám vyjde počasí.

Dobrou noc.