Miss a Missák ŠD 2014

Nejen v TV je možné zhlédnout volbu MISS. I v naší ŠD každoročně volíme svou MISS, ale i MISSÁKA.

Proto i letos v dubnu opět celá školní družina žila právě touto akcí. Ti co postoupili do finále tohoto klání, přemýšleli již několik dnů dopředu, jakou volnou disciplínu zvolí, aby u poroty získali co nejvíce sympatií. A tak jsme ve čtvrtek odpoledne mohli zhlédnout mnoho zajímavých vystoupení – od sportovních, přes pěvecké až k módní přehlídce.

A kdo letos v této soutěži zvítězil?

MISS ŠD 2014 se stala Tonička KVAPILOVÁ z 1. třídy, druhé místo obsadila Evelínka ŠEDIVÁ z 2.A a třetí místo a titul 2. VICEMISS patří letos Báře RODOVÉ z 3.A.

A jak to dopadlo v kategorii chlapců?

MISSÁKEM ŠD 2014 se stal Mathias KOKHANIN z 2.A. Druhé místo a titul 1. VICEMISSÁK patří letos Markovi MUSILOVI z 1. ročníku a třetí příčku obsadil Pavel MAREČEK ze 3.A.

Všem vítězům ještě jednou gratulujeme, věříme, že se akce všem líbila, že si všichni pochutnali na sladkých odměnách a již začínají trénovat na další, tentokrát písničkovou soutěž – HIT HOLOMĚŘE, která se bude konat v měsíci květnu.

A. Šťovíčková – vedoucí ŠD

Zde si můžete prohlédnout fotografie z akce.