Miss a Missák ŠD

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Letošní volba Miss a Missáka ŠD se uskutečnila trochu později než jsme byli zvyklí.

Ke konci měsíce května proběhlo další kolo této již tradiční družinové soutěže.

Všichni účastníci, kteří postoupili do finále oblíbené soutěže, se utkali ve třech tradičních disciplínách. První byla promenáda v dětmi vybraném oblečení, takže děvčata oslňovala svými krásnými sukýnkami a chlapci sportovními úbory. Druhou soutěžní disciplínou je tzv. disciplína „volná“, kde se účastníci představí v oboru, ve kterém se cítí jako ryba ve vodě, takže kamarádům ukážou, co umí, v čem jsou dobří. A poslední disciplínou jsou otázky „na tělo“, kdy na ně musí soutěžící vtipně a pohotově odpovědět.

A kdo letos v této soutěži zvítězil?

Miss ŠD 2016 se stala Terezka Lukešová z 1.A, 1. vicemiss a druhé místo obsadila Amálka Kolaříková z 2.A a bronzová příčka a titul 2. vicemiss patří v tomto roce Viktorce Dvořákové z 1.B.

A jak to dopadlo v kategorii chlapců?

Missákem ŠD 2016 se stal Matyáš Kokeš z 2.B, druhé místo a titul 1. vicemissák

patří Kájovi Plechačovi z 1.B a 3. místo v této kategorii a titul 2.  vicemissák náleží  Martinu Kostkovi z 2.A.  Všem vítězům ještě jednou gratulujeme a ostatním připomínáme, že na konci měsíce květnu nás ještě čeká oslava MDD („Pohádková stezka“ – 31.5.) a poslední družinovou akcí bude rozlučková diskotéka se soutěžemi v měsíci červnu.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.

A. Šťovíčková – vedoucí ŠD