Matematická soutěž Pythagoriáda

V dubnu jsme na naší škole uspořádali školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Ve čtyřech kategoriích soutěžilo v matematických a logických dovednostech celkem 28 žáků. Úlohy daly soutěžícím pořádně zabrat a úspěšnými řešiteli s právem postupu do okresního kola se staly pouze dvě soutěžící, Tereza Cermanová z 5.A a Tereza Najmanová ze 6.A.
Výsledky školního kola :
5. třída – 1. Cermanová, 2. Krejzová, 3. Čvančara
6. třída – 1. Najmanová, 2. – 3. Kadlec, Janoušek
7. třída – 1. – 2. Strachoňová, Pospíšil, 3. Perlík
8. třída – 1. Gáfová, 2. Matěj, 3. Krákora
Výsledky okresního kola :
5. třída – 6. místo – Cermanová
6. třída – 7. místo – Najmanová
Všem děkujeme za snahu a děvčatům za dobrou reprezentaci naší školy v okresním kole.
Mgr. Petra Staňková a Mgr. Petr Čechura – učitelé matematiky