Lyžařský kurz

Základní škola Vinařská pořádá Lyžařský kurz pro žáky 6. – 9. ročníku.

Kurz je pořádán v rámci TV a jeho náplní bude výuka sjezdového nebo snowboardového výcviku a běžeckého lyžování.

Termín: 23. února – 1. března 2018 lk

Místo: Špindlerův Mlýn – Krkonoše

Ubytování: Penzion Lovochemie

Strava: 5x denně, pitný režim

Program: výuka, sport, rekreace

• penzion leží přímo na sjezdovce Labská, kde se bude konat sjezdový výcvik (třísedačková lanovka)
  • běžecké tratě jsou také v blízkosti penzionu
  • sjezdový i běžecký výcvik vedou učitelé školy, kteří mají platnou licenci lyžařského, či snowboardového instruktora

Pedagogický dozor: zaměstnanci ZŠ Vinařská a externí zaměstnanci

Doprava: autobusem

Vedoucí kurzu: Mgr. Květoslav Kolařík – ředitel školy

Cena: 3.000 Kč- zahrnuje dopravu (v případě naplnění kapacity autobusu), ubytování, stravu, rekreační poplatek, kvalifikovaný doprovod – nezahrnuje vleky pro lyžaře, kapesné (Doporučená částka na vleky je 1.500,-)

Způsob platby: dle splátkového kalendáře na účet školy 251061852/0300 (do sdělení pro příjemce uvést „LV, třída, příjmení žáka“- např. ZPH, 3.A, Novák)

• do 20. 11. 2017    1.000,-
  • do 20. 12. 2017    1.000,-
  • do 20. 1. 2018      1.000,-

Storno poplatky: za odhlášení z pobytu po zaplacení první splátky bude účtováno storno ve výši 1.000,-

Přihláška je závazná – pro přihlášení žáka na kurz je nutno vyplnit webový formulář. V listopadu proběhne schůzka se zákonnými zástupci účastníků kurzu.

Kurz není povinný, ale doporučujeme ho absolvovat z důvodu pobytu na čerstvém vzduchu, zdokonalení lyžařských dovedností, utužení třídního a školního kolektivu.

Členové HC Slovan mají kurz doporučen – pan trenér Martin Štěpánek.

Členové BASTA Cheerleaders mají kurz doporučen – paní trenérka Radka Bandasová.