Lyžařský kurz

Základní škola Vinařská ve spolupráci se ŠSK při ZŠ Vinařská pořádá Lyžařský kurz pro žáky 6. – 9. ročníku.

Kurz je pořádán v rámci TV a jeho náplní bude výuka sjezdového nebo snowboardového výcviku a běžeckého lyžování. lvvz1

Termín: 1. – 7. března 2019

Místo: Špindlerův Mlýn – Krkonoše

Ubytování: penzion Lovochemie

Strava: 5x denně, pitný režim

Program: výuka, sport, rekreace

• penzion leží přímo na sjezdovce Labská, kde se bude konat sjezdový výcvik – třísedačková lanovka
  • běžecké tratě jsou také v blízkosti penzionu
  • sjezdový i běžecký výcvik vedou učitelé školy a odborní instruktoři, kteří mají platnou licenci lyžařského, či snowboardového instruktora

Pedagogický dozor: učitelé ZŠ Vinařská

Doprava: autobusem

Vedoucí kurzu: Mgr. Květoslav Kolařík – ředitel školy

Cena: 3.100 Kč- zahrnuje dopravu (v případě naplnění kapacity autobusu), ubytování, stravu, rekreační poplatek, kvalifikovaný doprovod – nezahrnuje vleky pro lyžaře a kapesné (Doporučená částka na vleky je 1.500,-.)

Způsob platby: dle splátkového kalendáře na účet školy 271921979/0300 (do sdělení pro příjemce uvést „LV, třída, příjmení žáka“- např. LV, 8.A, Novák)

• do 20.11. 2018    1.100,-
  • do 20.12. 2018    1.000,-
  • do 20. 1. 2019     1.000,-

Storno poplatky: za odhlášení z pobytu po zaplacení první splátky bude účtováno storno ve výši 1.100,-

Přihláška je závazná – pro přihlášení žáka na kurz je nutno vyplnit webový formulář.

V lednu proběhne schůzka se zákonnými zástupci účastníků kurzu.

Kurz není povinný, ale doporučujeme ho absolvovat z důvodu pobytu na čerstvém vzduchu, zdokonalení lyžařských dovedností, utužení třídního a školního kolektivu.

Členové HC Slovan mají kurz doporučen – pan trenér Lukáš Místecký.

Členové BASTA Cheerleaders mají kurz doporučen – paní trenérka Radka Bandasová.