LVVZ – neděle 24. ledna 2015

Do Příchovic jsme přijeli v 11.30. Nejdřív jsme vyndali všechny kufry, lyže, snowboardy a běžky. Jelikož nebyli připraveny pokoje, jsme se šli projít. Po procházce jsme si dali výborný vývar s nudlemi. Kolem půl třetí jsme se začali oblékat a šli lyžovat. Měli jsme permici na 600 bodů a spočítali jsme si že nám to vijde na 6 jízd ale vyšli nám jenom 3 🙁 Paní uč. Ptáčková za začátečními snowboardisti furt utíkala a pomáhala. Když jsme dojezdili tak jsme šli na chatu a měli jsme chvilku klidu. Po klidu jsme šli na večeři. Po večeři nám ukázali řád a harmonogram, moc se nám nelíbil. Potom byla přednáška o mazání a voskování běžek, lyží a snowboardů. Když skončila přednáška tak jsme šli na pokoje a pokoje a povídali si s kamarády bylo to super, ale potom nás už učitelé hnali spát. Tak jsme museli. Užili jsme si super den a všichni se těší do dalších dnů.

Klárka a Betty 7.A

pozn.red.: Text nebyl upravován, aby nedošlo k porušení autorských práv.