Lezecké závody

lezeni 22. listopadu 2013 byl zahájen druhý ročník lezeckých závodů Speed climbing 2013 v rychlostním lezení, jehož se zúčastnilo celkem 180 žáků naší školy, od přípravného ročníku až po devátou třídu. Vítězové třídních kol navzájem poměřili svou mrštnost, sílu a obratnost na 6 metrů vysoké umělé stěně ve školním finále, které se konalo ve dnech 16. a 17. prosince. Absolutně nejrychlejší čas zaznamenal žák 8.B Gabriel Doskočil (13:06s). Poděkování patří všem, kteří překonali vlastní strach z výšky a svým výkonem překvapili nejen soupeře ale i sami sebe. Dále pak děkujeme firmě Hudy a Statutárnímu městu Ústí nad Labem za hodnotné ceny pro vítěze – dvanáct nejlepších lezců ze čtyř kategorií si v pondělí 23. prosince 2013 zdarma vyzkouší moderní lezecké centrum Hudy na Pražské ulici v Ústí nad Labem.

Za spokojené organizátory Martin Pilař.

Zde najdete všechny fotografie ze závodů.