Jiřetín pod Jedlovou

jiretin Žáci 4.A se zúčastnili sportovního pobytu v Jiřetíně pod Jedlovou. Celý pobyt byl zaměřen na zdokonalování sportovních schopností a dovedností, seznámení se s netradičními sporty – frisbee, beach fotbal, beach volejbal. Všichni jsme absolvovali horskou turistiku spojenou s vytrvalostním během. Děti měly možnost využívat všechna sportoviště v areálu – beach arénu, minigolf, basketbalové hřiště, běžecké dráhy, hřiště s umělým povrchem a na odreagování dětské hřiště.

Pro děti bylo zajištěno stravování 5x denně a po celý den pitný režim. Byly jsme rády, že děti vždy vše snědly, chutnalo jim a někteří si dokonce chodily přidávat.

Zařízení pokojů bylo moderní a dětem vyhovovalo.

Potěšilo nás, že děti sportovaly se zaujetím a i když byly někdy někteří unavení, dokázaly se překonat a vše zvládly. Už teď se všichni těšíme na příští rok.

Zde si můžete prohlédnout fotografie.