Informace o sdružení

Vážení rodiče,

při ZŠ Vinařská pracuje od 1. září 2015 Školní sportovní klub AŠSK ČR při Základní škole Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, p.o., pobočný spolek.

Cíl ŠSK:

– organizace zájmových kroužků při ZŠ Vinařská

– organizace pohybových aktivit členům ŠSK při ZŠ Vinařská

– organizaci pohybových aktivit členům ŠSK, které pořádá OR AŠSK (soutěže mezi školami)

– příspěvek na sportovní vybavení

Příspěvky

1. 300, 400, 450 Kč – příspěvek na 1 kroužek na 1 pololetí – účastnický poplatek.

2. šek od Magistrátu v hodnotě 800 nebo 1600 Kč – zvýhodňující příspěvek.

3. členský příspěvek – 20 Kč

Vysvětlení k poplatkům

1. V případě, že žák zaplatí částku 300, 400, 450 Kč za kroužek, má hrazen 1 kroužek na 1 pololetí dle ceny kroužku. Žák musí zaplatit takový počet kroužků, kolik jich navštěvuje.

2. Všechny děti dostanou v listopadu 2016 dva šeky na 800 Kč pro evidované členy. Ten mohou odevzdat našemu ŠSK. V případě, že odevzdají šek na 800 Kč, proplatíme členovi 500 Kč na sportovní oblečení. V případě, že odevzdají dva šeky, proplatíme členům 1000 Kč. Příspěvek na šeky mají pouze žáci, kteří se účastní sportovních kroužků a mají trvalé bydliště v Ústí nad Labem.

3. Členem se stává každý žák, který zaplatí členský příspěvek 20 Kč a zaregistruje se do ŠSK. Zároveň musí být aktivním členem tzn., že musí docházet do nějakého kroužku na škole. Žák, který byl členem vloni, již nemusí vyplňovat registrační přihlášku, ale musí zaplatit členský poplatek 20 Kč.

Dítě, které ještě není členem ŠSK, musí vyplnit registrační přihlášku.

Pokyny k platbě

Platbu je možné provést  převodem peněz na číslo účtu ŠSK při ZŠ Vinařská – 271921979/0300 do 20. března 2017. V případě, že platbu neprovedete, bude činnost vašeho dítěte v kroužku po 21. březnu 2017 ukončena.

Do zprávy platby uveďte:   assk-logo-bezpopisku

Jméno a příjmení

Třída