Hokejbalový postup na republikový turnaj

29. dubna se v Ústí uskutečnilo krajské kolo turnaje Hokejbal proti drogám v kategorii 8. – 9. tříd. Našim klukům se dařilo a po bojovných výkonech, kdy postupně porazili ZŠ Mírová, ZŠ Elišky Krásnohorské a Gymnázium Lovosice se probojovali do finále, kde nás čekal již tradiční soupeř z Litvínova. Štěstí se nakonec přiklonilo na naši stranu a po bezbrankovém utkání jsme vyhráli na nájezdy, když rozhodující nájezd proměnil Michal Vico. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Daniel Dobiáš, který nedostal ani jeden gól.

Naši školu reprezentovali : Karel Holý, Tomáš Holý, Matěj Lank, Martin Pícha, Daniel Dobiáš, Michal Vico z 9.A a Jakub Opočenský, Kryštof Vaněk, Ondřej Lejčík, Jakub Herák z 8.A.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a držíme palce ve finálovém republikovém turnaji.

Mgr. Petra Staňková – vedoucí mužstva