Hokejbal proti drogám

6. – 7. ročník

V úterý 14. května 2019 proběhlo regionální kolo hokejbalu 6. – 7. tříd. První zápas jsme vyhráli nad ZŠ Vojnovičova 3:1, prohráli se ZŠ Mírovou 1:3 a prohráli s Litoměřicemi 3:0. Nakonec jsme hráli o 3. místo opět se ZŠ Vojnovičova a v poslední minutě prohráli 2:1. Chlapci předvedli bojovný výkon, ale tentokrát to nestačilo a skončili jsme na 4. místě.

Mgr. Marcela Bromová – vedoucí mužstva

 

8. – 9. ročník

Dne 16.května 2019 se výběr žáků 8. a 9. tříd zúčastnil krajského finále soutěže. V tříčlenné skupině jsme hráli 2 krát se ZŠ Vojnovičova – 4:3 a 4:5 po SN, a se ZŠ Podkrušnohorská Litvínov 3:2 po SN a 0:7. Celkově jsme obsadili v turnaji 2. místo. Děkujeme všem žákům (foto v příloze) za reprezentaci školy.

Mgr. Vít borůvka – vedoucí mužstva

hokejbal_proti_drogam