Hokejbal proti drogám

hokejbal_proti_drogam V pátek 11. 5. 2018 proběhlo KF hokejbalu III. kategorie na hřišti v Litoměřicích. Jako každý rok se zúčastnila i naše škola a chlapci odjížděli s tím, že chtěli získat nějakou medaili. Přihlásilo se 5 týmů a postupně hrál každý s každým 2x 8 minut čistého času. První zápas jsme hráli proti ústecké škole ZŠ Vojnovičova a velmi smolně jsme prohráli 2:1. Postupně jsme porazili 2 litoměřické školy 5:1, 7:0 a nakonec prohráli s Litvínovem 3:0, konečným vítězem turnaje. Celkově jsme obsadili krásné 2. místo a Kokhanin Mathias byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Hráči předvedli velmi pěkný, bojovný výkon a výborně reprezentovali naši školu, za což jim děkujeme.

Hráči: Kokhanin M., Filip J., Šnajdr P., Koza O., Kuchler T., Pengl Mmatěj a Filip, Angr R., Ficaj V., Kaňka P., Mareček P., Tuček S.

Vedoucí družstva Mgr. Marcela Bromová.