Hokejbal proti drogám

turnaj_hokejbal Ve středu 29.4. jsme se s výběrem 6. a 7. ročníku zúčastnili krajského finále v soutěži HOKEJBAL PROTI DROGÁM.

V základní skupině jsme (po výsledcích ZŠ Vinařská – ZŠ Mírová 1:0, ZŠ Vinařská – ZŠ Elišky Krásnohorské 5:1, ZŠ Vinařská – ZŠ Litoměřice 0:1, ZŠ Vinařská – ZŠ Litvínov 1:2) obsadili 3. místo. Podle stanoveného herního plánu jsme se o třetí místo utkali se ZŠ Elišky Krásnohorské, která obsadila ve skupině 4. místo. Utkání jsme zvládli dobře a po výhře 4:0 jsme si odnesli pohár za 3. místo. Ve finálovém utkání zvítězila ZŠ Litoměřice nad ZŠ Litvínov 2:0, čímž si vybojovala postup na republikové finále. Soupeřům gratulujeme a našim hráčům děkujeme za dobré výkony a reprezentaci školy.